top of page

היי יהונת, 

לפני כארבע שנים הגעתי אלייך, דיי אבודה, עם לא מעט בעיות בריאותיות ונפשיות, לאחר שניסיתי עשרות סוגי טיפולים מכל הסוגים. נדהמתי לגלות שתוך חודש, תחושתי הפיזית והנפשית החלו להשתנות לטובה. לאורך שנתיים של טיפול, השתנו חיי ללא היכר, כאילו באורח קסם ובאופן שלא יכולתי לדמיין.

בימים אלה, אני חיה חיים מלאים ונהדרים. מצאתי בעזרתך את הייעוד שלי ואני מצליחה בו מאוד, אני נמצאת בזוגיות מדהימה ונהנית משיפור מתמיד בכל תחומי חיי.  

כיוון שראיתי את השפעת הטיפול המדוייק על חיי ועל חיי מכרים נוספים שהגיעו אלייך, החלטתי שאני חייבת ללמוד את השיטה. לאחר סיום קורס לניקוי רגשי אנרגטי שלמדתי אצלך, ידעתי שקיבלתי כלי משמעותי, לטיפול בעצמי ובאחרים, שילווה אותי כל חיי. העברת את היידע הרגיש והייחודי שיש בידייך, בהמון ענווה ואחראיות, תוך שאת מלמדת אותנו לראות באהבה כל מצב וכל אחד.

עד היום, בכל פעם שמטופל/ת מתקשרים לספר לי איך פתאום הם מרגישים טוב וחייהם כאילו מתחילים להסתדר מאליהם, אני מתרגשת מחדש ונוכחת שוב, כי כולנו יכולים לעשות קסם בחיינו ובחיי אחרים. קשה להסביר למי שלא מכיר את הטיפול, כמה הוא מצליח להיות מדוייק כמו לייזר ובמקביל, כה עמוק ורחב תפיסה. 

תודה לך על כך שפיתחת את השיטה, על המטפלת האיכותית והייחודית שאת, על הדוגמא האישית שאת משמשת עבורי לאורך הדרך ועל האפשרות ללמוד אצלך.

ליאן אלעזרי

היי יהונת, שמחתי ללמוד  בשני הקורסים של ניקוי אנרגטי.

מביחנה אישית ומקצועית נפתחו לי דלתות רבות.

מעריכה ומודה לבורא עולם שהכרתי אותך הינך מרצה מיוחדת שמעבירה את כל החומר באהבה רבה ובממקצועיות.

תודה ! ובהצלחה בהמשך הדרך.

באהבה ובהערכה פאני ברכה .

עדותו של יהודה  בן 47

אני הגעתי אליך חסר תקווה, חברה בעבודתי בבנק אמרה לי ללכת ושאין מה להפסיד. כבר שלושה חודשים שלא עבדתי, ירדתי במשקל וכל הזמן אני עייף. הרופאים איבחנו שיש לי את מחלת היאפים. עשיתי עשרות של בדיקות דם ולא ידעו מה יש לי. נסעתי במונית כי כבר לא היה לי יכולת לנהוג,  וחשבתי שבאמת אין לי מה להפסיד.

לאחר שלושה טיפולים התחלתי להרגיש שיש לי יותר כוח. כל טפול נוסף עזר לי להרגיש שאני יותר חזק  ושמח. אני המשכתי ללכת למחלקה בבית החולים אך ברור לי שההרגשה הטובה היא מהטיפולים שלך.  על לוח המודעות במחלקה כתבתי עליך והמלצתי לחולים אחרים שיבואו גם.

לימדת אותי איך לנקות אנרגטית את ביתי וכן לימדת אותי עבודה עם דמיון מודרך.

תודה לך, תמיד אשמח לספר על החלמתי.

עדותה של תמר על הטיפול עם בנה בן השנתיים וחצי.   2.8.2006

 

כל שבוע יותם היה מפתח חום גבוהה ודלקת אוזניים. בתחילה האנטיביוטיקה היתה עוזרת, למחרת היה החום יורד ונרגעים הכאבים באוזניים. בשבועיים האחרונים האנטיביוטיקה כבר לא עוזרת.

אמא שלי סיפרה לי שיונת עוזרת לה בכאבים בברכיים והמליצה בחום, אז קבעתי פגישה ובאתי עם יותם. האמת שזה היה מוזר מאד ולא האמנתי. כעבור שתי פגישות לא היה חום ולא כאב אוזניים. עבר שבוע ולא האמנתי, עבר עוד שבוע ויותם בריא! כן זה עובד.

תודה לך יונת. יותם תמיד שמח להגיע לפגישות ולנגן בכלי הנגינה, בעיקר בתוף הגדול.

אני בת 34 בסוף לימודי התואר השני.   7.10.1999

לפני כחצי שנה הרגשתי שרגלי לא יציבות ואני לא יכולה לשלוט בהן. כעבור מספר ימים הייתי זקוקה לכסא גלגלים. הרופאים בהדסה ערכו בדיקות רבות ולבסוף הפרופסור שטיפל בי נתן לי קורטיזון. לאט לאט התחזקתי וחזרתי ללכת. אחרי ארבעה וחצי חודשים שוב חשתי חולשה ברגל ימין ולא יכולתי לשלוט בכף הרגל. היא נשמטה לי - Foot drop

הגעתי ליונת ולאחר הטיפול הראשון הרגשתי מילמול בלחי השמאלית. מאד נבהלתי! מיד נסעתי לפרופסור שלי בהדסה. הוא בדק ואמר: "את צריכה לקחת תרופה עם משהו כימי כל החיים".  כשחזרתי הביתה צלצלתי ליונת ובעקבות שיחה ארוכה חזרתי לטיפול השני.

מכאן החל השינוי לטובה. לאחר מספר טיפולים הרגשתי בטוחה בעצמי והליכתי התחזקה ונעשתה יציבה.

כיום אני מרגישה בטוחה בהליכה ולומדת על עצמי. אני יודעת שיש לי עוד עבודה לעשות.

bottom of page